אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

חיתוך שורשים בביוב – מתי תצטרכו וכיצד זה נעשה?

חיתוך שורשים בביוב - מתי תצטרכו וכיצד זה נעשה

כל מבנה מאוכלס מכיל שתי מערכות שונות של אינסטלציה: המערכת הראשונה מובילה את המים אל המבנה והמערכת השנייה מובילה את המים בהם נעשה שימוש אל הבורות של הביוב, בורות אלו נמצאים בגינות ובחצרות. 

בבתים המים זורמים החוצה בצנרת שקוטרה רחב, זאת על מנת לאפשר מעבר של מוצקים. בגינות ובחצרות גדולות ישנן מספר בריכות ביוב, רוב הבריכות הללו עשויות מבטון ומחוברות בבטון בקווי הצנרת, כאשר לבסוף מגיעים הקווים אל מערכת ביוב ציבורית ובמערכת זו עשויות להיווצר סתימות. 

סתימות במערכות ביוב – פגיעה באיכות החיים וסכנה בריאותית

סתימות במערכות ביוב הינן תקלות שכיחות והן פוגעות באיכות החיים. הסתימות עשויות להיווצר בשל חדירת גופים זרים – כמו למשל: תחבושות היגייניות, נייר טואלט ושורשים. גופים זרים רבים נזרקים לאסלות בשל חוסר מודעות בנוגע לנזקים שעלולים להיגרם. כאשר הגופים והשורשים מצטברים במערכת, גדלים הסיכויים להיווצרות סתימות, והמים, שעומדים זמן רב, עולים על גדותיהם וגורמים להיווצרות שלוליות סביב הבריכות ולריחות רעים. המים העומדים מושכים מזיקים ומהווים סיכון לבריאותם של המתגוררים בבתים, במצבים אלו אין להשתמש בשירותים ובברזים שנמצאים בקרבת הבריכות ומגיעים אליהן.

Maxmiller – מכשיר מתקדם שמחסל את הסתימה

במקרים בהם נוצרת סתימה במערכת הביוב חשוב מאוד לפעול בהקדם ולשחרר את הסתימה בעזרת מכשור מתקדם ויעיל. מכשיר יעיל שבאמצעותו ניתן לשחרר את הסתימות על ידי שליטה מרחוק הינו מכשיר לחיתוך שורשים בביוב. מכשיר החיתוך של Maxmiller חותך את השורשים שחוסמים את הביוב ומסוגל אפילו לכרסם בטון וברזלים שחדרו לתוך הצינור. את המכשיר המתקדם והגמיש ניתן להחדיר לתוך הצנרת. העבודה שלו מלווה באמצעות מצלמת וידאו מסוג MinCam360 שמאפשרת לראות את כרסום השורשים. למכשיר ה- Maxmiller ראשים שמרסקים ומפוררים גם סתימות קשות ביותר. יש לציין שהמכשיר מבצע את פעולתו בלי לגרום נזק לצינור. לאחר החיתוך עושים תיקון פנים צנרת– Patch, ובכך מונעים חדירת שורשים מהנק' שהם חדרו. באמצעות ה- Patch מתקבל פתרון אבסולוטי לבעיית השורשים והלקוח לא יצטרך להתמודד בעתיד עם סתימות חוזרות ונשנות. 

חיתוך שורשים בביוב

רובוטק – לחיסול הסתימה במהירות

חיתוך שורשים בביוב דורש ידע נרחב, הכשרה מעשית ושימוש במכשור מתקדם ויעיל, ואנו – חברת רובוטק, מחזיקים בידע הדרוש, עברנו הכשרות רלוונטיות ואנו משתמשים בציוד מתקדם. החברה שלנו עובדת עם טכנולוגיית אל-הרס, שכשמה – אינה פוגעת בגורמים הנבדקים. 

החברה שלנו מתמחה בטיפול בנזקי צנרת, ניקוז וביוב וניסיוננו רב השנים בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו משתמשים כדי לבצע את עבודותינו מאפשרים לנו להעניק לכל לקוח פתרון יעיל. 

כאשר מדובר על חיתוך שורשים בביוב ופתיחת סתימות בביוב אנו משתמשים במכשיר החיתוך של Maxmiller.

אם אתם מעוניינים לשחרר סתימה באופן יעיל ולשוב אל השגרה במהירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. 

חשוב לנו לציין שאנו מספקים שירותים גם במקרים דחופים והצוות התורן שלנו זמין עבורכם בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה.

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית