אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

שחרור סתימות בצנרת

שחרור סתימות בצנרת

במהלך היום איננו חושבים יותר מדי על מערכות האינסטלציה שבביתינו – אנו פותחים את המים, שוטפים את הפנים, מתקלחים, שוטפים כלים ולא מטרידים את עצמנו בשאלות שקשורות לצנרת.

ואכן, מערכות האינסטלציה החדשות מסוגלות להתמודד עם עומסים ולאפשר לנו לשמור על איכות חיים גבוהה.

יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם נוצרות תקלות בצנרת, במקרים אלו שגרת חיינו משתבשת. 

כאשר נוצרת סתימה בצנרת, הצנרת אינה יכולה לתפקד באופן תקין, בחלק מהמקרים יהיה ניתן להתמודד עם הסתימה באופן עצמאי, אך במקרים רבים יהיה צורך בקבלת שירות מבעל מקצוע.

כדי לדעת האם ניתן לטפל בסתימה ללא קבלת סיוע או האם יש לפנות אל בעל מקצוע, יש להתייחס לגורמים שונים, גורמים אלו הינם:

  • סוג הצנרת
  • חומרת הסתימה
  • מקום הסתימה והידע והכלים העומדים לרשות האדם.

מגוון סוגים של סתימות – טיפול וגילוי מקור הבעיה

ישנם מגוון סוגים של סתימות, כאשר סתימות שדורשות קבלת שירות דחוף מבעל מקצוע הינן סתימות צנרת מרכזיות ובעיקר סתימות שמשפיעות על דירות רבות.

במקרים בהם ישנה חסימה של קו הביוב בשל שימוש רב במגבונים לחים למשל, לא תהיה לדיירים ברירה והם יזדקקו לשירותיו של בעל מקצוע.

נוסף על הטיפול בבעיה, חשוב להבין מהי הסיבה שגרמה לסתימה, בצורה זו יהיה ניתן למנוע סתימות נוספות בעתיד.

ישנם מקרים בהם שורשי עצים גורמים לסתימה, במקרים אלו יש לטפל בסתימה שנוצרה ובנוסף לכך, לעקור את השורשים של העץ.

לשמחתינו, היום, בניגוד לעבר, ניתן לאבחן את מקור הסתימה באמצעות טכנולוגיה חדישה המכונה "טכנולוגיית אל- הרס", משמעות הדבר היא שניתן לאבחן ולטפל בסתימות בלי לגרום נזק למקום הנבדק.

אמצעים מתקדמים לפתיחת סתימות

אם נוצרה סתימה בביתכם ומדובר על סתימה שלא רצוי לנסות לפתור באופן עצמאי, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – רובוטק. בחברה שלנו מתמחה בכל פתרונות האינסטלציה המתקדמים. 

על מנת לפתוח סתימות בצורה היעילה, המהירה והנקיה ביותר, אנו משתמשים במכשור מתקדם. בין האמצעים בהם אנו משתמשים יש לציין את הביובית, הביובית מאפשרת לנו לפתוח סתימות בלחץ מים גבוה, מדובר על כלי חזק ביותר שבאמצעותו ניתן גם לפתוח את הסתימות וגם לשטוף ביובים ציבוריים. 

המקסימילר הינו כלי מתקדם נוסף בו אנו משתמשים. המקסימילר מגיע עם ראשים ייעודיים לחיתוך הגורמים שחוסמים את הצנרת, ריסוקם וניקויים, באמצעותו ניתן לשחרר את הצנרת בצורה יעילה ביותר.

אמצעי נפלא נוסף בו אנו משמשים לצורך פתיחת סתימות הינו רובוט מתקדם שמסוגל לחתוך שורשים בביוב ולצלם את כל הגורמים שחוסמים את הצנרת.

לרובוט מספר ראשים המרסקים ומפוררים גם סתימות עקשניות באופן מיוחד.

החברה שלנו תשמח לעמוד לשירותכם ולפתוח את הסתימה במהירות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, המייל, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית