אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

קוטל שורשים בביוב

קוטל שורשים בביוב

לא מעט אנשים סובלים מבעיה של שורשי עצים, שחדרו למערכת הביוב שלהם. כתוצאה מכך, נוצרת סתימה העלולה לגרום ללא מעט עוגמת נפש. יש לזכור כי העצים מחפשים כל הזמן אחר מקורות מים במטרה לשרוד, לכן אין זה מפתיע כי הם מצאו את צינורות הביוב. בדרך כלל, שורשי הצמחים יחדרו לתוך צינורות הביוב בחיבור לשוחת הביוב, אך לפעמים השורשים מצליחים לחדור גם לתוך קו הביוב עצמו. בחלק מהפעמים ניתן לראות את השורשים בתוך שוחת הביוב, אך ברוב המקרים ניתן להבחין בהם רק לאחר פתיחת הסתימה. יש להבין כי הדרך היעילה ביותר להיפטר מהשורשים אשר גורמים לסתימה בכל מערכת הביוב, היא באמצעות שימוש בשירותיו של קוטל שורשים בביוב.

אנו בחברת רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגית אל-הרס נשמח לבחון את צנרת הביוב שלכם, ובמידת הצורך להציע לכם את הפתרון היעיל ביותר בתחום – רובוט שייכנס לתוך הצנרת שלכם ויחתוך את השורשים בצורה היעילה והמקצועית ביותר.

קוטל שורשים בביוב – כל היתרונות במכשיר אחד

יש להבין כי לא כל אחד מסוגל לחתוך את שורשי העצים שחדרו לתוך מערכת הביוב, מאחר ומדובר לרוב על מקומות פחות נגישים ופחות נוחים. כמו כן, יש לזכור כי מדובר על שורשים חזקים ועקשניים, העלולים להסתעף בתוך צנרת הביוב ולגרום למספר סתימות בו זמנית. אך באמצעות שימוש ברובוט ייעודי הנוצר בדיוק לשם המטרה הזאת, ניתן ליהנות מצינורות ביוב נטולי סתימות. יש לזכור כי מי שידחה את הטיפול בבעיה או יבחר באמצעים פשוטים וזולים יותר, יצטרך להתמודד עם סתימות ביוב בתדירות גבוהה. הדרך היחידה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד, היא לגדוע את הבעיה מהשורש.

טיפול בנוכחות שורשים בצנרת

קוטל שורשים בביוב – כיצד מתבצע התהליך?

קודם כל, יש לציין כי ישנן שיטות פשוטות יותר לחיתוך שורשים, כמו למשל שימוש בספירלה או במוטות חשמליים. אך יש לזכור כי למרות שמדובר על פתרונות פשוטים וזולים יותר, פתרונות אלו נחשבים לפחות יעילים בטווח הרחוק. אמצעים אלו עלולים לפגוע בצנרת הביוב עצמה, דבר שיצריך תיקונים יקרים. כמו כן, ברוב הפעמים מדובר על אמצעים שאינם מאפשרים חיתוך מושלם של השורשים.

לעומת זאת, באמצעות רובוט חיתוך ייעודי ניתן לחתוך את כל סוגי השורשים בצורה היעילה ביותר. למעשה ניתן להחדיר את הרובוט לתוך צנרת הביוב וליהנות מהצילום שהוא מבצע בזמן אמת. הרובוט מצויד במספר ראשי חיתוך שונים, אשר מסוגלים לרסק ולפורר כל סוג של סתימה. פעולת החיתוך נשלטת מרחוק, דבר המאפשר עבודה מדויקת וללא שום סכנת פגיעה בצינור הביוב. מדובר על רובוט גמיש במיוחד, המסוגל לעבור בכל סוג של זווית בצינור הביוב, ללא שום סכנה להיתקע באמצע הדרך. 

אנו בחברת רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגית אל-הרס נשמח לספק לכם שירות של קוטל שורשים בביוב ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת פרטים ומידע נוסף, צרו קשר.

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית