אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

טיפול בנוכחות שורשים בצנרת

טיפול בנוכחות שורשים בצנרת

אחת הבעיות שמדירות שינה לבעלי דירה או למבנה שלם היא בעיית השורשים בצנרת. הבעיה לובשת צורות שונות של ליקויים כגון סתימות בביוב, שברים בצנרת, סדקים וכדומה.

אם חוויתם את הבעיה אתם בוודאי מכירים את התחושה שלא נעימה.

אם אתם חווים את הבעיה הזו ברגעים אלה – הגעתם למקום הנכון. אנו מתמחים בטכנולוגיות אל-הרס הפותרת את הבעיה מבלי לפגוע בצנרת, מבלי לשבור מה שסביבה, מבלי לשבור רצפות ומבלי שתסבלו מהבעיה ימים שלמים.

צמיחת שורשים בצנרת – אליה וקוץ בה

בעלי הבית צריכים להיות מודעים למיקום הביוב שלהם ולהמנע מנטיעת עצים ושיחים קרוב לקו הביוב שכן השורשים משגשגים ונהנים בתוך צנרת הביוב משום שהם צריכים חמצן בכדי לגדול, הם לא צומחים במים בניגוד למה שחושבים.

שורשים אוהבים אדמה חמה, לחה ובצינורות דרוש להם מעט מים בכדי לגדול.

חשוב להשקות את העצים כי אם אין לשורשים מים, הם יחפשו מקור מים ויתנחלו למופת בצנרת הביוב שלכם.

מה הן הבעיות הטורדניות ששורשים יכולים לגרום? 

  1. כאשר יש גדילת שורשים אל תוך הצנרת, השורשים ימשיכו לגדול ולהתרחב. ללא הפרעה הם עשויים למלא את הצינור עם המוני שיער בכל נקודת כניסה, הגדילה הזו בעצם סוגרת את את מעבר המים וגורמת לסתימות.
  2. כאשר אתם מבחינים שהמים יורדים יותר לאט או שיש רעש מוזר מהשירותים, זה יכול לנבוע מסתימה רצינית, אם לא תנקטו פעולה מהירה ורק תזמינו אינסטלטור שאינו בעל הציוד המתאים והכשרה לטיפול בבעיית השורשים, הליקוי רק יחמיר!

איך מטפלים בבעיה של שורשים בצנרת הביוב באופן הכי יעיל ומהיר?

הדרך הנפוצה ביותר להסרת שורשים בביוב היא שימוש במכונה שגם חותכת את השורשים וגם פותרת לתמיד את בעיית השורשים בביוב.

שיטה נוספת שמשמשת אותנו לטיפול בבעיית השורשים היא מערכת של סילון מים בלחץ מאוד גבוה המעיפה שורשים וכל דבר הגורם לסתימות בביוב או מהניקוז התחתון. 

טיפול בנוכחות שורשים בצנרת

מה היתרוונות שלנו?

בזכות הטכנולוגיות החדישות ומתקדמות העומדות לרשותנו כיום, עניין הטיפול בשורשים בביוב השתכלל וקפץ מדרגה לרמה שטיפול בבעיה אינו עוד טיפול שמשמעו הרס האיזור, הרמה או שבירת רצפות וכדומה.

בזכות מצלמת ה 360 שבידינו אנו מאתרים את המקום המדוייק של התקלה, מאבחנים את הבעיה, בוחנים את המצב ועד כמה שורשי העצים חדרו לתוך הביוב ומטפלים נקודתית באופן הכי יעיל,מהיר ונקי.

אם נתקלתם בבעיות שורשים בביוב, בין אם זה בביתכם הפרטי או בבניין משותף, כולם סובלים מכך, כאשר שורשי העצים חודרים אל מערכת הביוב.

פסולת בצורת נייר, מגבונים לחים ודברים שאינם מתכלים במהירות נתקעים בין השורשים ויוצרים בעיה חמורה יותר, אם זו סתימה עקשנית או הרס של צנרת הביוב.

ברשותנו רובוט חיתוך של Dancutter  ושום דבר אינו עומד בפניו – לא ברזלים או חתיכות בטון שנכנסו בנוסף לשורשים, כך שאנו מבטיחים לכם צנרת נקייה וראש שקט, התקשרו עוד היום והשאירו את המטרד בידיים המקצועיות והמנוסות ביותר!

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית