אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

צילום קווי ביוב וניקוז בטכנולוגיית אל-הרס

בעבר, כאשר נקראנו לטפל בבעיה בקווי הביוב, נאלצנו להשען על כלים מיושנים ועל לא מעט נסיון כדי לאבחן היכן התקלה ומה גרם לה. ידוע שעל מנת לטפל בבעיה יש להגיע בדיוק לנקודה הפיזית שבה היא נוצרה, אך לא אחת זה חייב אותנו לחפור בקירות, ברצפות ובחצרות, כדי למצוא ולתקן את הצנרת הפגומה.

הטכנולוגיה שנמצאת ברשות רובוטק היום מספקת פתרונות רבים, אבל החוזקה הגדולה ביותר שלה היא דווקא בשלב האבחון באמצעות צילום קווי ביוב. כדי לאבחן אנו עושים שימוש במצלמה המותקנת בקצהו של כבל הדומה מאד לחוטר המוכר שבו נעזרים רוב האינסטלטורים לפתיחת סתימות.

המצלמה, מסוג  MinCam360 היא בעלת ראש ייחודי שיכול להסתובב 360 מעלות, לעבור בזוית 90 מעלות, ולצלם את כל דפנות הצנרת והסתעפויותיה, כאשר אנו צופים בצילומים בעודה מתקדמת.

צילום קווי ביוב על ידי מצלמה המצויידת במד שיפוע מובנה המאפשר בדיקת שיפוע אופקי בצנרת הביוב - מדד קריטי לתפקוד תקין של כל צנרת. בראש המצלמה מותקן פנס שמאיר את דרכה בזמן שהיא מתקדמת בתוך הצינור ומאפשר לנו לראות תמונה מוארת וברורה של המתרחש.

ברוב המקרים, באמצעות צילום קווי ביוב, אנחנו מגיעים בתוך כמה דקות למקור הבעיה, ורואים מיד על המסך אם מדובר בשורשים שחדרו לצנרת או במגבון סורר שהורד באסלה.

לאחר שאבחנו את הבעיה, נכנסים לפעולה מגוון הפתרונות שאנחנו מספקים וביניהן צילום קווי ביוב, שגם הם מבוצעים באמצעות טכנולוגיית רובוטים שנכנסת לתוך הצנרת ומונעת הרס סביבתי חיצוני.

 

כדי ללמוד עוד על צילום קווי ביוב והפתרונות הטכנולוגיים החדישים ביותר, ואיך הם יכולים לפתור גם את הבעיות שלכם פנו אלינו.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית

Call Now Buttonדברו איתנו