אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

שיטת תיקון פנים צנרת ע"י Patch

במקרים שבהם הנזק בצנרת הוא מקומי, בעיקר כאשר מדובר באיזורים קשים כמו זויות וצמתים, אנו מרבים להשתמש בשיטת ההטלאה. לפני שנסביר מהי השיטה, חשוב שלא תתנו לשם "טלאי" להטעות אתכם, מדובר כאן בתיקון שהוא חיזוק משמעותי וארוך טווח לצנרת.

בכל בעיה שנוצרת בצנרת, השלב הראשון הוא כמובן ניקוי וסילוק הגורמים החוסמים את הצנרת, או הגורמים שיצרו את הנזק - כמו שורשים, פסולת, בטון וכדומה.

ברגע שהצנרת פנויה ונקיה, אנו מחדירים לתוכה זרוע רובוטית עם טלאי העשוי סיבי זכוכית ופולימרים, ומצמידים אותו לדופן הפגומה באמצעות לחץ וחום גבוה. הטלאי אוטם את הצנרת ומעניק לה חוזק רב יותר ממה שהיה אם היינו מחליפים לצנרת חדשה. בנוסף, הטלאי עמיד לאורך שנים גם בפני כימיקלים וחומצות המוחדרות לצנרת, ולמעשה, סביר להניח שהצנרת סביב הטלאי תינזק לפני שמשהו יקרה לטלאי עצמו.

שיטת ההטלאה מאפשר לנו לתקן ולחזק צנרת במקרים של קריסה ועיוות בצנרת, כניסה של עצמים זרים ועקשנים כמו ברגים, בטון, ברזלים, וכל עצם חד וחזק אחר.

טלאי נגד שורשים

הטלאי נותן גם פתרון טוב במיוחד במקרה של חדירת שורשים. במקרים כאלו יש ברשותנו טלאי מיוחד הספוג חומרים המונעים צמיחת שורשים מבחוץ לתוך הצנרת, בנוסף על העמידות הרבה שהוא מספק לצנרת עצמה.


ביכולתנו לבצע תיקונים מקומיים, תיקוני שרשרת, תיקונים בזוית 90 ובצמתי T בצנרת, ותיקונים רציפים עד לאורך של 5 מטרים.


כמו כל הפתרונות שלנו, גם הטלאה היא פתרון נקי שנותן תמורה מלאה ללא צורך בחפירה, שבירה של רכוש או נזק סביבתי כלשהו.

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית