אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

אודות רובוטק

שלום וברוכים הבאים לאתר חברת רובוטק

אנו ברובוטק גאים להיות מפורצי הדרך בשימוש בטכנולוגיית רובוטים לטיפול בנזקי צנרת, ביוב וניקוז בישראל. הטכנולוגיה הזו, הקרויה גם "טכנולוגיית אל-הרס" מאפשרת לנו להתאים פתרון אופטימלי לכל מצב ייחודי שבו אנו נתקלים.

 

בשנת 2016, כאשר כבר היו מאחורינו 15 שנות נסיון בטיפול בבעיות אינסטלציה בשוק הפרטי והציבורי, הבנו שהגיע הזמן לעלות שלב ולהתקדם לעבודה עם טכנולוגיה מתקדמת יותר.

 

במסגרת ההחלטה, הרחבנו את החברה, רכשנו ציוד חדיש ושלחנו עובדים להשתלמויות בחו"ל כדי לקבל את ההכשרה הטובה והמקצועית ביותר הקיימת. התוצאה הייתה הקמתה של מחלקת "אל-הרס" אשר מאפשרת לנו לתת לכל לקוח את הפתרון המושלם והאחרון לכל בעיה, ללא חפירות, חציבות או נזק סביבתי מכל סוג.

 

בניגוד למה שרוב האנשים מכירים, פתרונות ביוב וניקוז כבר לא חייבים לכלול שבירה של אריחים, חציבות וחפירות, היום אנחנו יודעים לתת פתרונות מהירים יותר, מתקדמים יותר והכי חשוב – במינימום נזק לקרקע ולרכוש.

 

כחברה אנו מקפידים על שקיפות מלאה מול לקוחותינו, ושמחים תמיד לענות על כל שאלה, להסביר ולהבהיר כל פרט, עד שאתם תדעו בדיוק מה שאנחנו יודעים ותבינו למה הפתרון שאנחנו נותנים לכם הוא הטוב ביותר עבורכם.

 

לקוחותינו מגלים שתיקוני צנרת לא צריכים להיות מלווים בשיפוצים וביציאה מהשגרה למשך ימים ושבועות. מבתים פרטיים ועד חברות ומוסדות, אנו מקפידים על מינימום הפרעה לסדר היום ואורח החיים שלכם.

 

למעשה, אנחנו כל כך מאמינים ביכולות הביצוע שלנו ובאיכות הפתרונות שבהם אנו עושים שימוש, שאנחנו שמחים לתת לכם אחריות מלאה ל – 5 שנים על איכות העבודה שביצענו.

 

יש לכם בעיה בצנרת?

חסימות שורשים ופסולת בניין | חידוש תשתיות ישנות ופגומות | תיקון פנים צנרת בקווי ביוב ומרזבים המוגדרים כצנרת טמונה | צילום ותיעוד תקלות והפקת דוחות וחוות דעת מקצועיות – אנחנו מבצעים הכל במינימום הרס של הסביבה, במקסימום אפקטיביות, וגם המחירים יפתיעו אתכם.

רובוטק

חיתוך שורשים ותיקון פנים צנרת (patch)

פורסם על ידי ‏רובוטק – צילום וחידוש צנרת בטכנולוגיית אל – הרס‏ ב שבת, 4 בנובמבר 2017

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית

Call Now Buttonדברו איתנו