אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

איתור נזילות בחצר

איתור נזילות בחצר

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם אחת הבעיות המעיקות ביותר- נזילת מים בחצר או בגינה הפרטית. אף אחד לא היה רוצה לקום בבוקר, לצאת לגינה שלו על מנת ליהנות מכוס קפה תחת כיפת השמים, ולגלות כי כל החצר מלאה בבוץ, כתוצאה מנזילת מים לא ברורה. מעבר למטרד האסתטי, מדובר כמובן על נזילה משמעותית של מים, דבר שמתבטא היטב בחשבון במים החודשי. לכן במקרים מסוג זה חשוב לא לחכות ולא לדחות את הטיפול למועד מאוחר יותר, מאחר והבעיה לא תחלוף מעצמה.

אנו בחברת רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגית אל-הרס נשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי של איתור נזילות בחצר. אנו משתמשים בציוד ובטכנולוגיה החדשניים ביותר, על מנת להבטיח לכם איתור מהיר ויעיל יותר של מקור הנזילה. כמו כן, לאחר איתור הנזילה אנו נשמח לספק לכם שירותי תיקון ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר.

איתור נזילות בחצר – כל הסיבות לטפל מהר בבעיה

קודם כל, חשוב להבין כי נזילת מים בחצר הבית עלולה לגרום למטרד רציני, מאחר ומעבר לכמויות הבוץ האדירות שתמצאו בשטח הבית, לאחר שהילדים או חיות המחמד יכניסו אותו פנימה, מדובר גם על מקור מעולה לדגירת יתושים ומזיקים נוספים. נזילה בחצר עלולה להגביר משמעותית את כמות היתושים וכמות הברחשים ולהוות מקור משיכה רציני לחשופיות, עכברים, חולדות, נחשים וכדומה.

יש לזכור כי עונת הקיץ נחשבת לעונה לא פשוטה עבור בעלי החיים, אשר נמצאים בחיפוש תמידי אחר מקורות מים. לכן נזילה בחצר עלולה לגרום ללא מעט סוגים שונים של מזיקים לעבור לגור בשטח החצר שלכם, מבלי להתחלק איתכם בדמי השכירות. בנוסף לכך, יש לזכור את חשבון המים המנופח שיגיע אליכם בסוף החודש.

איתור נזילות בחצר

איתור נזילות בחצר – כיצד לעשות זאת נכון?

חשוב להבין כי בשל השילוב של התשתיות השונות, לא תמיד פשוט לאתר את מקור הנזילה בחצר. אם בעבר היה מדובר על אינסטלטורים שפשוט שברו מרצפות על פי תחושת בטן, הרי שהיום ניתן למצוא בשוק טכנולוגיות מתקדמות יותר, המאפשרות לאתר בקלות ובמהירות את מקור הנזילה, ללא שום צורך לשבור ריצוף ולייצר הרס מיותר בחצר הבית.

חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, תוכל להגיע אליכם מצוידת במכשור ייעודי לצורך זיהוי נזילות. מדובר על הציוד והמכשור המתקדם ביותר בתחום, אשר מסוגל לזהות את המיקום המדויק של הנזילה. מצלמה טרמית המוחדרת לתוך צינור המים, יכולה לעבור לאורך הצינור ולגלות את כל מה שקורה שם בפנים. לאחר איתור מקור הנזילה ניתן לתקן ולאטום את הצינור, מבלי לגרום לשום סוג של נזק לחצר הבית. 

אנו בחברת רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגית אל-הרס נשמח לספק לכם שירות של איתור נזילות בחצר, ללא שום צורך בהרס מיותר. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

 

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית