אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

שטיפת ביובים

שטיפת ביובים

הביוב בו אנו משתמשים הוא איננו נושא שיחה פופולארי (בלשון המעטה), אך אם נרצה בכך או לא, הוא מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום שלנו ולפעמים יש להקדיש תשומת לב גם אליו. 

כדי לשמור על תפקוד תקין של הביוב ולמנוע נזקים שונים שיפגעו באיכות חיינו, חשוב לשטוף את קווי הביוב מדי מספר שנים. 

כדי לשטוף את הביוב בצורה יעילה יש להזרים מים בלחץ גבוה, המים הזורמים שוטפים את תחתית הצינור ממוצקים ולכלוך ובנוסף, מנקים את דפנות צינור הביוב. חשוב לציין שזרם המים הרגיל אינו יכול לשטוף את המוצקים והלכלוך בצורה יעילה.

תחזוקת הצנרת והתאמת המכשור לסוג הסתימה

תדירות שטיפת ביובים מומלצת היא אומנם מדי מספר שנים, אך יש להתחשב גם בכמות המשתמשים. על ידי תחזוקה נכונה יהיה ניתן לשטוף את המוצקים השונים שעשויים להיות בין היתר: מגבונים, נייר טואלט, שורשים ומוצקים אחרים ולמנוע סתימות. כמובן שרצוי מאוד להימנע מהשלכת מגבונים ומוצקים אחרים.

על מנת לפתוח את הסתימות בצורה יעילה, יש להשתמש בביובית ייעודית, כך שאם הסתימה נוצרה בצינור ביוב ביתי, יש להתאים המכונה לאופן היציאה של המים, לכמות המים וללחץ המים. כדי למנוע נזקים חשוב לבחור בחברה מקצועית שמתמחה בשטיפת ביובים ומשתמשת בכלים המתאימים לסוג הביוב.

שטיפת ביובים

חברת רובוטק – שטיפת ביובים באופן מקצועי ויעיל

אם הגיע הזמן לשטוף את צינור הביוב הביתי שלכם או אם נוצרה סתימה מטרידה בביתכם, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – רובוטק. החברה שלנו מספקת מגוון פתרונות אינסטלציה ומשתמשת בכלים מתקדמים ויעילים שאינם מזיקים לגורם הנבדק (טכנולוגיית אל-הרס).

 אחד הכלים המתקדמים בהם אנו משתמשים הוא ביובית שמתאימה לכל צנרת. באמצעות הביובית אנו יכולים לשטוף ולנקות גם צנרת קטנה וגם צנרת גדולה. המערכת היעילה שלנו נמצאת בצד האחורי של רכב מסחרי רגיל, כאשר הביובית יכולה לייצר זרם מים בעוצמה גבוהה ביותר. באמצעות לחץ המים אנו מצליחים לפתוח סתימות רכות עד קשות, לחתוך ולפורר מוצקים שחוסמים את הצינור ולשטוף אותם.

המערכת המתקדמת מתאימה גם למקומות צפופים אליהם קשה להגיע והיא מסוגלת לחתוך שורשים, פסולת שהצטברה מהבניין וחומרים שונים שחוסמים את הצינור.

שחרור סתימות הינו עבודה למקצוענים ואנו בחברת רובוטק מחזיקים בניסיון רב בתחום ומשתמשים בכלים יעילים שאינם גורמים להרס. 

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות מהיר ויעיל, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת הודעה בוואטסאפ, על ידי שליחת מייל או באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם במהירות.

שימו לב, אנו זמינים עבורכם גם למקרים דחופים וניתן ליצור איתנו קשר בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית