אינסטלציה בטכנולוגית אל הרס זו המומחיות שלנו! חיתוך שורשים בצנרת, חידוש צנרת, שומנים בביוב, שירוול צנרת, צילום צנרת ביוב, תיקון ביוב, שורשים בביוב, שטיפת ביובים ועוד..

בדיקות אל הרס

בדיקות אל הרס

 "בדיקות אל הרס" הינן בדיקות שאינן גורמות להרס, או במילים אחרות: בדיקות אל הרס אינן פוגעות בגורם הנבדק, זאת בניגוד לבדיקות רבות שכן הורסות או פוגעות בגורמים הנבדקים.

אם נתייחס למשל לבדיקות שנועדו לאיתור בעיות בביוב, נוכל לספר שבעבר היינו נדרשים להשתמש בכלים מיושנים על מנת לאתר את מקור התקלה ואת הסיבות שגרמו לה. בכל הנוגע לבדיקות שנעשו לקווי הביוב, היה ניתן לבצע את הבדיקה רק באמצעות חפירות בחצרות, ברצפות ובקירות – רק כך היה ניתן לגלות מהו מקור התקלה, מהי הסיבה לתקלה ולתקן אותה בהתאם לממצאים.

התפתחות הטכנולוגיה – האפשרות לאבחן בעיות באמצעות מצלמה מתקדמת

לשמחת רבים, הטכנולוגיה לביצוע בדיקות אל הרס התפתחה מאוד והיום היא מאפשרת לנו בדיקות אל הרס לאבחון בעיות באמצעות צילום. על ידי שימוש במצלמה אותה ניתן להתקין בקצה של כבל, אפשר לצלם את המקום ולצפות בצילומים. המצלמה הייחודית מכילה ראש שמסוגל לעשות סיבוב של 360 מעלות ואף לעבור בזווית ישרה. יכולותיה של המצלמה מאפשרים לה לצלם את הדפנות של הצנרת וההסתעפויות שלה. 

מעבר לכך, מאפשר מד השיפוע המותקן במצלמה לבעלי המקצוע לבחון את השיפוע האופקי בצנרת, בצורה זו ניתן לקבל מידע על תפקודה של הצנרת. בראשה של המצלמה ישנו פנס שמאיר את מסלולה תוך כדי התקדמותה בצינור, כך ניתן לראות את הצנרת באופן ברור.

בדיקות אל הרס

בדיקות אל הרס

חברת רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגיית בדיקות אל הרס – ביצוע בדיקות ותיקונים באמצעות שיטות מתקדמות ויעילות וללא גרימת נזקים

אם בעבר היו בני הבית חוששים לבצע בדיקה לצנרת הביוב משום שהבדיקה הייתה כרוכה בין היתר בהרס של רצפות וקירות, מחייבת ביצוע של תיקונים וגורמת ללכלוך ורעש ופוגעת בשגרת החיים, הרי שהאפשרות לבצע בדיקות אל הרס ע"י שימוש באמצעות מצלמה טרמית מתקדמת. ביצוע בדיקות ללא הרס ללא ספק מסבה הקלה גדולה לדיירים. 

במידה שאתם מעוניינים לבצע בדיקות אל הרס לאיתור תקלה בצנרת הביוב בלי לגרום להרס האזור, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – רובוטק צילום וחידוש צנרת בטכנולוגיית אל הרס ואנו נגיע אל ביתכם ונאתר את מקור הבעיה באמצעות מצלמה מתקדמת. 

במרבית המקרים בהם אנו משתמשים במצלמה לצורך צילום קווי ביוב, אנו מצליחים לאתר את מקור הבעיה תוך דקות ספורות. לאחר שאנו יודעים מהי הבעיה ומהי הסיבה שגרמה לה, אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות יעילים ומתקדמים. יש לציין שגם הפתרונות שאנו מציעים אינם גורמים הרס, כך שהבית נשאר נקי ואין צורך בתיקונים שגוזלים זמן וכספים.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות בנושא בדיקות אל הרס, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות (תוכלו לציין בפרטים את סוג העבודה המבוקשת). 

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ מהיר בנושא בדיקת אל הרס, אתם מוזמנים לפנות אלינו גם בוואטסאפ. מעבר לכך, אנו זמינים במקרים דחופים במשך כל שעות היממה.

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאר תגובה

צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מיידי!
אנחנו ערוכים לטפל בפרויקטים חדשים, גדולים או קטנים. אל תהססו ליצור איתנו קשר בנוגע לפרויקט שלכם

תוכלו ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה או שאלה, במספרי הטלפון 054-5577157 (שלום) / 052-4325196 (רזיאל) או שלחו לנו דוא"ל
תוכלו למלא את הטופס בהמשך, לקבלת הצעת מחיר מיידית

Call Now Buttonדברו איתנו